4,5
ok
1,0
1,0
Totálně neschopný obchod :když ptáčka lapají pěkně mu zpívají: kopil jsem baterii do sekačky a v živote bych takovou chybu neudělal po prvním vybiti nešla dobít,a ta prodávající se pořád vymlouvala že to je že, to je moje chyba ,ano moje chyba byla že jsem zavadil o takový obchod .
5,0
5,0
5,0
4,0
5,0
5,0
5,0
5,0
5,0
5,0
5,0
Nová baterie funguje skvěle
5,0
1,0
5,0
4,5
5,0
5,0
Baterii jsem dostal v pořádku. Moc děkuji. Už ji mám v tabletu.
